Nieuws

Trainingsaankondiging 5 juni

Goedemiddag beste leden en gast-rijders,

Deze week wordt het ontzettend mooi weer en hebben we een mooi weekend voor de boeg. Zaterdagochtend vroeg een jeugd training en ‘s middags een vrije training.

Vooraf inschrijven blijft, maar het aanmelden op de dag zelf zal voortaan in de kantine gebeuren in plaats van onderaan het terrein. Vanaf zaterdag mag de kantine namelijk weer open en verwelkomen we jullie dus ook graag voor een gezellig drankje of hapje (nog wel op 1,5 meter afstand).

De vrijwilliger die zich het afgelopen weekend niet lekker voelde maakt het goed, we wensen hem namens het bestuur en ook namens onze leden veel beterschap toe. Binnenkort willen we opnieuw een wedstrijd organiseren. Een datum hiervoor verschijnt in de loop van de week. We gaan eerst in overleg met onze vrijwilligers en de bonden om te kijken wat er mogelijk is.

Geniet van het heerlijke weer deze week en tot zaterdag!

Sportieve groet,
Het bestuur van msv SALZ

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen