Nieuws

Aanscherping jeugd/ prille beginners groep

Aanscherping jeugd/ prille beginners groep

Aanscherping jeugd/ prille beginners groep

De afgelopen weken is de beginners/ jeugd groep hard gegroeid. In de groep rijden een aantal rijders die te ervaren zijn voor de groep. Een enorm compliment, want je mag namelijk door naar de snellere groep!

Houd je a.u.b. aan onze kernwaarden

Onze kernwaarden zijn:

Plezier, veiligheid en toegangkelijkheid

Uit onze kernwaarden is het splitsen van de jeugd en beginners met de gevorderden ontstaan en proberen we er elk weekend een leuke en veilige dag van te maken. Toch merkten we afgelopen weekend dat er vanuit een aantal rijders protest was om over te gaan naar de snellere groep.

De kern van het uurtje is om jeugd en prille beginners rustig het crossen te laten ontdekken. Rijden er teveel gevorderden in? Dan vervaagd de kern van het concept en vervagen onze kernwaarden. Dus rijd a.u.b. in de voor jouw geschikte groep.

Communicatie

De inschrijvers, aanspreekpunt van de dag, wedstrijdleider en/of het bestuur bepaalt wie behoort tot welke klasse. In het heetst van de strijd is een discussie niet handig. Communiceer daarom van tevoren met onze vrijwilligers van de dag of je in de klasse mag rijden als je twijfelt of je aan de onderstaande richtlijnen voldoet.

Wat verstaan we onder jeugd en prille beginners?

Jeugdrijder

Onder een jeugdrijder wordt het volgende verstaan: iemand t/m 16 jaar oud en t/m 85cc grote wielen.

Prille beginner

Onder een prille beginner wordt het volgende verstaan: iemand die net begint, stapvoets rijdt en moeite heeft met één lijn houden.

Indeling

Een normale zaterdagtraining ziet er als volgt uit:

10.45-11.00 uur 50cc
11.00-12.00 uur Jeugd en prille beginners
12.00-13.00 uur Overige klassen
13.00-13.15 uur Jeugd en prille beginners
13.15-14.00 uur Overige klassen
14.00-14.15 uur Jeugd en prille beginners
14.15-15.00 uur Overige klassen
15.00-15.15 uur Jeugd en prille beginners
15.15-16.00 uur Overige klassen
16.00-17.00 uur Alle klassen

Houd je a.u.b. aan onze regels. We willen op deze manier plezier, veiligheid en toegankelijkeheid bieden aan onze leden en gasten.

Heb je op- of aanmerkingen op ons beleid? Stuur gerust een mail van beleid@msv-salz.nl of spreek ons op de zaterdag aan. We gaan graag de discussie aan om verder te bouwen aan onze vereniging.

Bedankt voor de begrip. Laten we er deze zaterdag weer een plezierige, veilig en toegankelijke dag van maken!

Met sportieve groet,

Bestuur msv SALZ

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen